Mandskab
Kommando
Kaptajn:
Kasper Mouritsen
Røgdykker
Holdleder
Nødbehandler
Vicekaptajn:
Claus Due Pedersen
Røgdykker
1. bestyrelsessuppl.
Kasserer:
Lars Frank Christensen
Røgdykker
Holdleder
Nødbehandler
Røgdykkerinstr.
Depotmester:
Thorkild Christensen
Røgdykker
Sikkerhedsrepræsentant
Sekretær:
Kamilla M. B. Thomsen
Røgdykker
Brandmænd
Brandmand:
Michael Staal Pedersen
Røgdykker
Brandmand:
Jan Nielsen
Røgdykker
Brandmand:
Claus Kramer Hansen
Røgdykker
Brandmand:
Tonni Petersen
Røgdykker
Holdleder
Kæderedningsinstr.
Fest og kantineudvalg
Brandmand:
Hans Ove P. Jensen
Røgdykker
Holdleder
Bilagskontrollant
2. bestyrelsessuppl.
Brandmand:
Johnny Terp
Røgdykker
Brandmand:
Bo Staal Pedersen
Røgdykker
Fest og kantineudvalg
Brandmand:
Bo Sommer Frederiksen
Røgdykker
Holdleder
Nødbehandler
Brandmand:
Dennis Thybo
Røgdykker
Nødbehandler
Bilagskontrollant
Fanebærer (suppl.)
Brandmand:
Jacob R. H. Hansen
Røgdykker
Fanebærer
Fest og kantineudvalg
Hjemmesideansvarlig
Brandmand:
Andreas Bossen
Røgdykker
Brandmand:
Thomas Løvenrose
Røgdykker
Brandmand:
Per Milton Houlberg Jensen
Røgdykker
Bilagskontrollant (suppl.)
Brandmand:
Pernille Drehmel Arnold
Fest og kantineudvalg
Brandmand:
Laurids Nørgaard Andresen
Røgdykker
Brandmand:
Vivian M. H. Jensen
 
Brandmand:
Per Rind Jakobsen
 
Brandmand:
Daniel Matthiesen
 
Brandmand:
Jacob Jørgensen
Røgdykker
Brandmand:
Christian Hansen
Røgdykker
Gæstebrandmænd
Gæstebrandmand:
Johnny Asmussen
Røgdykker
Holdleder
Gæstebrandmand:
Emil Stenkjær Hansen
Røgdykker
Gæstebrandmand:
Kim Hansen
Røgdykker
Holdleder
Røgdykkerinstr.
Gæstebrandmand:
Jesper Jacobsen
Røgdykker
Gæstebrandmand:
Ole Nedergaard
Røgdykker
Gæstebrandmand:
Ewa Nickl
Røgdykker
Gæstebrandmand:
Bo Olesen
Røgdykker
Holdleder
Røgdykkerinstr.
Overtændingsinstr.
Frigørelsesinstr.
Gæstebrandmand:
Kent S. Petersen
Røgdykker
Holdleder
Æresmedlemmer
Æresmedlem:
Eduard Petersen
 
Æresmedlem:
Bendt Olesen
Holdleder
Æresmedlem:
Knud Erik Heissel
 
Æresmedlem:
Peter Krause
Røgdykker
Æresmedlem:
Bent Hylsebeck
Røgdykker
Holdleder
Æresmedlem:
Jens Jørgensen
Røgdykker
Æresmedlem:
Henry Ansbjerg
Røgdykker
Æresmedlem:
Erik Nicolaus Henningsen
Røgdykker
Æresmedlem:
Knud Erik Johannsen
Røgdykker
Æresmedlem:
Helmuth Lehrmann
Røgdykker
Holdleder
Røgdykkerinstr.
Frigørelsesinstr.
Æresmedlem:
John Ager
Røgdykker
Æresmedlem:
Bent Heinrich Asmussen
Røgdykker
Æresmedlem:
Paul Petersen
Røgdykker
Æresmedlem:
Bent Ager
Røgdykker
Holdleder
Røgdykkerinstr.
Frigørelsesinstr.
Æresmedlem:
Thomas Clausen
Røgdykker
Hjemmesideprogrammør
Æresmedlem:
Kim Thomsen
Røgdykker
Æresmedlem:
Hans Chr. Jensen
Røgdykker
Holdleder
Røgdykkerinstr.
Frigørelsesinstr.
Fest og kantineudvalg
Fanebærer
Æresmedlem:
Torben Eskildsen
Røgdykker
Holdleder
Røgdykkerinstr.
Overtændingsinstr.
Æresmedlem:
Rene Nielsen
Røgdykker
ver. 9.0.0 - 2020 © Thomas Clausen (GFB)